Face-Up! - léčba akné

Kosmetický přístroj pro domácí použití

Chcete nás pochválit? Postěžovat si? Zeptat se?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zavolejte nám

+420 774 460 499

Posloucháme vás! Ať už se chcete zeptat na cokoliv, jsme tu pro vás každý všední den od 8 do 16 hod.

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napište nám e-mail

info@face-up.cz

Jsme tu pro vás také na mailu. Neváhejte se na nás obrátit, ve všední dny reagujeme do dvou hodin.

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Navštivte nás

Rokytova 1019, 615 00, Brno

Enjoy Trade, s.r.o.

IČ: 26950707

DIČ: CZ26950707

"*" indicates required fields

Na co se nejvíce ptáte

Kosmetický přístroj pro domácí použití

Může se přístroj používat denně? Jaký je cyklus užívání přístroje? Měl by se používat s přestávkou, přestat používat po zlepšení, nebo užívat kontinuálně? Nebo se občas musí dát pauza?

Vědci chtěli vyvinout přístroj, který budou mít lidé doma v koupelně a používat ho tak běžně, jako používají zubní kartáček. Na aknózní pleť by se měl přístroj používat denně. Léčba je příjemná, stačí přiložit aplikátor svítící stranou na pokožku a pomalými pohyby přejíždět léčenou oblast alespoň 10 až 15 minut denně. Pokud se kúra opakuje dvakrát denně – ráno a večer – je procedura o to účinnější. Doporučujeme přístroj používat bez přerušení po celou dobu trvání kožního problému. Poté můžete udělat několikadenní přestávku, přístroj však doporučujeme používat i nadále - působí totiž preventivně a snižuje se tak možnost návratu pupínků. Přístroj je velmi šetrný, tudíž se nemusíte bát přepětí Vaší pokožky a můžete přístroj používat dlouhodobě.

Mám se přístrojem přímo dotýkat pokožky nebo ho držet pár centimetrů od ní?

Je nutné, aby se přístroj dotýkal pleti. Přístrojem postižená místa přejíždějte nebo na ně bodově působte.

Je vhodné kombinovat používání přístroje s užíváním antibiotik?

Přístroj se nedoporučuje užívat v kombinaci s léky, které zcitlivují kůži vůči světlu, tzv. fotosensitivní léky, např. obsahující deriváty vitaminu A, některá antibiotika, i když tyto léky reagují hlavně s UV zářením. Zde je ale použito intenzivní červené světlo, což je viditelná část světelného spektra. Je klinicky prokázáno, že červené světlo účinně urychluje hojení, redukci a odstranění zánětlivých procesů v těle a regeneruje pokožku. V kombinaci s účinky přístroje může pleť reagovat citlivě i podrážděně. Pokud užíváte antibiotika, poraďte se před použitím přístroje s Vaším lékařem.

Je léčba přístrojem trvalá?

Akné není nemoc. Po několika měsících se znovu objeví, i když ho budete léčit jinou technologií. Přístroj dokáže významně potlačit viditelné projevy akné (odstranit pupínky), dlouhodobým preventivním používáním také zamezíte jejich dalšímu většímu šíření.

Jak je to se servisem?

Servis je zajištěn v sídle firmy, Rokytova 1019, 615 00 Brno.

Používá se před aplikací krém nebo se aplikuje na suchou pokožku?

Terapii aplikujte na čistou pokožku. Před jeho použitím proto obličej odličte a opláchněte. Po skončení procedury doporučujeme nanést na obličej běžný hydratační krém.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Během výzkumu jsme žádné vedlejší účinky, kromě mírného červenání pokožky v důsledku prokrvení, nezaznamenali. Přístroj je velmi šetrný a konstruovaný tak, aby nezpůsoboval negativní účinky. Působnost přístroje je pouze 5 mm pod pokožkou pacienta, tudíž nemůže ovlivnit mozkovou tkáň, mozek a jiné důležité orgány, které by mohly být náchylné na magnetické pole.

Působit 10 minut denně na jednu oblast znamená, že mám přejíždět s přístrojem po tváři pouze po dobu 10 minut, nebo nechat působit na kousek pokožky (plocha aplikační části) a pak posunovat tzn., že mě procedura může trvat i hodinu?

V návodu je 10 minutami myšlena postižená oblast (např. obě tváře). Pokud máte více postižených oblastí, je zapotřebí obětovat proceduře více času. Pro větší účinnost doporučujeme aplikaci provádět 2 x denně, ráno a večer. Pokud však nemáte na dvojí aplikaci čas, postačí 1x denně, jen je efekt pomalejší.

Po jak dlouhé době akné ustoupí?

Záleží na typu akné, u některých uživatelů se výsledky objevují již po týdnu.

Odstraňuje přístroj také jizvy po akné?

Tento jev jsme v průběhu klinické studie nezkoumali, nicméně ze zpětné vazby našich uživatelů víme, že pravidelná aplikace přístroje napomáhá také k zjemnění jizviček po akné.

Jak je to s napájením přístroje?

Přístroj se napájí přes zdroj/kabel.

Platí na přístroj záruční lhůta?

Záruka je 24 měsíců.

Má zákazník právo vrátit přístroj?

Podle české legislativy má zákazník právo vrátit přístroj do 14 dnů od jeho zakoupení na internetu. Podmínky jsou uvedeny na našich webových stránkách v obchodních podmínkách.

Face-Up! - léčba akné

Kosmetický přístroj pro domácí použití

Účinný způsob, jak se zbavit akné: bezbolestně, pohodlně, bez rizika a doma.

4.3 / 40 hodnocení