Používat Face-Up! je snadné: Zvládnete to doma za 10 minut

Používat Face-Up! je snadné: Zvládnete to doma za 10 minut

Věděli jste, že Face-Up! je jediný přístroj na světě, který využívá účinky magnetického a světelného pole a tepelného záření? Face-Up! má navíc ještě jedno světové prvenství: jeho vynálezci jako první přišli před desíti lety na způsob, jak používat magnetické pole i v oblasti hlavy bez rizika vzniku neurologických potíží.  I když je to všechno velká věda, používat Face-Up! je úplně snadné. Zvládnete to doma za 10 minut!

Účinky magnetického a světelného pole a tepla na kožní buňky objevili vědci před desíti lety tak trochu náhodou. Od té doby však chtěli vyvinout přístroj, který budou mít lidé doma v koupelně a používat ho tak běžně, jako používají zubní kartáček. A to se povedlo – loni uvedli na trh Face-Up!, který pomáhá akné likvidovat a ještě má pozitivní účinky na kvalitu pleti. A stačí jej používat doma jen deset minut denně. Nevěříte, že je to opravdu tak snadné?

Jednoduché ovládání

Mít doma drahý přístroj na léčbu akné a ještě si před každým použitím studovat složitý návod k použití, by nikoho příliš dlouho nebavilo. Proto je Face-Up! jiný. Jeho ovládání je velice snadné. Aplikátor přístroje stačí přiložit svítící stranou na kůži a pomalými pohyby přejíždět po postižené oblasti po dobu deseti minut denně. Je ale vždy nutné, aby se aplikátor dotýkal pleti.

Pokud máte více problematickou pleť, je ideální přístroj používat dvakrát denně – tedy ráno i večer.  Použití je ale tak snadné, že to zvládnete při sledování seriálu nebo během toho, co si ráno protřídíte emaily.

Přístroj bychom měli používat každý den, než akné zmizí a všimneme si výrazných výsledků. Teprve po té je možné udělat několikadenní přestávku. Vždy je ale lepší používat Face-Up! kontinuálně. Působí totiž i preventivně, navíc má blahodárné účinky na kvalitu pleti, takže možnost, že se vám pupínky vrátí, tím výrazně snížíte.

Jemnost nadevše

První účinky byste měli zaznamenat po dvou až třech týdnech pravidelného používání. Vše ale samozřejmě závisí na tom, jak silně se u vás akné projevovalo.

Na rozdíl od jiných přístrojů, které mají v nabídce kosmetické salony nebo dermatologové, je použití Face-Up! příjemné. Před tím, než začnete aplikátorem kroužit po obličeji, je nutné, abyste z něj smyli veškeré nečistoty a make-up. Záření se tak může dostat hluboko do kůže. Jinak je ale Face-Up! velmi šetrný, používat jej proto mohou nejen dospělí, ale také děti. Některým lidem kvůli prokrvení po použití zrudnou tváře, tento stav ale trvá jen pár minut, a pokud opravdu hodně spěcháte, zakryje to i slabá vrstva make-upu.

Díky Face-Up!u už nemusíte utrácet za drahou kosmetiku. Pokud máte opravdu silné akné a užíváte přípravky od dermatologů, Face-Up! slouží skvěle také jako doplněk k léčbě. Nezapomeňte se však vždy poradit s lékařem!