I Face-Up! dostal vysvědčení. Má za výbornou

I Face-Up! dostal vysvědčení. Má za výbornou

Devadesátiprocentní účinnost, deset let výzkumu, necelý jeden rok na trhu. Pokud jste se někdy zajímali o přístroj Face-Up!, tato čísla nejspíš znáte. Jak ale vidí léčbu pomocí tohoto přístroje jeho uživatelé? Požádali jsme dvě stovky z nich, aby dali Face-Up! vysvědčení a ohodnotili účinky přístroje jako ve škole.  Jak to dopadlo?

„Jsem s ním velmi spokojená. Výsledky byly vidět po čtrnácti dnech pravidelného používání,“ svěřila se paní Romana, která má přístroj doma už přes půl roku. „ Spoléhám na něj kdykoliv vidím na pleti nějaký nedostatek. Při tvorbě zánětlivého akné zmírnil zarudnutí a po delším používání dokonce i tvorbu nových pupínků,“ dodala Romana.

Face-Up! oslovil přes dvě stě lidí, kteří přístroj pravidelně používají v boji se svým akné. Hodnotit výsledky měli uživatelé stejně jako ve škole. Více než polovina z nich mu dala známku jedna nebo dvě. Mezi nimi také paní Lubomíra, která jej ohodnotila jedničkou. „Mám syna, kterému je jednadvacet let a má hodně silné akné. Pravděpodobně tyto problémy podědil. Nikdo z rodiny je ale neměl až takové. Než začal Face-Up! používat, měl mokvavé fialové tváře. U kožního lékaře, kam pravidelně docházel, nás opakovaně odkazovali na čistící vodičky z lékárny,“ vzpomíná paní Lubomíra.

Přístroje se nikdy nevzdám

Vzhledem k tomu, že si rodina nemohla z finančního hlediska dovolit pravidelné laserové ošetření, hledala řešení jinde. „Před Vánocemi jsem na internetu našla odkaz na Face-Up! a nastudovala o něm vše, co bylo dostupné. Ušetřili jsme a přístroj koupili. Dnes, po necelých třech měsících používání, má syn celkem běžný průběh akné, bez mokvajících prohlubní a velkých boláků. Protože se mu akné tvoří v podstatně mírnější podobě, postupně se mu hojí původní známky poškození tváří a vrací ztracené sebevědomí,“ popsala Lubomíra.

„Už jsem si ani nemyslela, že bych se mohla akné zbavit,“ napsala do hodnocení slečna Jitka. „Měla jsem ho hodně silné a doufala jsem, že by mi přístroj mohl alespoň trochu pomoct. Po pár týdnech pravidelného používání mám na pleti tak málo pupínků, že o nich skoro ani nevím. Nechápu, jak to může fungovat, ale funguje to úžasně. Tohoto přístroje se nikdy nevzdám,“ napsala nám Jitka.

Jak to funguje?

Face-Up! funguje na principu plošného impulzního magnetického a světelného pole a plošného tepelného záření. Vědcům se podařilo jako prvním na světě zkombinovat účinky těchto tří sil. Navíc jej lidé mohou používat v pohodlí domova. Stačí jen deset minut denně, aby se akné začalo postupně léčit. Na rozdíl od návštěv kosmetických studií, je navíc face-Up! jednorázová investice.

Přístroj má také blahodárný vliv na pokožku, kterou hydratuje a zvyšuje také její pružnost a vyrovnává nerovnosti na pleti. To potvrzuje paní Jana.  „Po používání zmizely i pigmentové skvrny kolem úst. Kůže se rychleji hojí a obličej mi již nehyzdí ošklivé boláčky. Při aplikaci třikrát denně deset minut jsem viděla zlepšení do dvou dnů,“ dodává paní Jana.